Nezobrazuje se Vám email správně? Klikněte zde.

 

Kontrolujte mobilní zařízenídíky IBM MaaS360

 

IBM QRadar Security Intelligence Solutions Video

Poznejte IBM MaaS360 – řešení, které umožňuje zavádění mobilních prostředí a řešení, pomáhá v optimalizaci mobilních iniciativ z pohledu bezpečnosti, pohodlí skupinové práce a kvality interakce se zákazníky. Bezpečná práce na dálku je nyní možná díky IBM MaaS360.

 

Bezpečnost a řízení. Rychle a mobilně

Komplexnost
Bleskový přístup k informacím a možnost řízení účtů uživatelů, zařízeními, aplikacemi a obsahem z jedné platformy, na základě centralizovaných pravidel a intuitivních pracovních procesů.

Přizpůsobení
Bezproblémové zavedení na libovolný rozsah, od 100 do 10 000 mobilních uživatelů, se zohledněním nejnovějších zařízení, modelů užívání a víceúrovňových zabezpečení.

Integrace
Spolupráce s lokálními a cloudovými, katalogovými, certifikačními a síťovými systémy, a také úložišti obsahu.

 

Sprawdź, jak działa kompleksowe zarządzanie środowiskiem mobilnym
i jego zabezpieczeniami

Przekonaj się, jak łatwo można konfigurować urządzenia do użytku biznesowego, oddzielić dane służbowe od prywatnych, dystrybuować aplikacje i treść oraz kontrolować dostęp do sieci.

IBM
 

®2016 IBM Corporation. IBM, logo IBM, ibm.com, Smarter Planet a design planety jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti International Business Machines Corporation v USA a/nebo jiných zemích. Obchodní značky ostatních firem/výrobců se uznávají. Všechna práva vyhrazena. Aktuální seznam registrovaných ochranných známek a označení IBM najdete na www.ibm.com/legal/copytrade.shtml.

Pokud si přejete, aby vám v budoucnosti IBM podobné emaily neposílala, klikněte ZDE. Můžete také zaslat dopis do IBM s žádostí o vymazáni Vašich osobních údajů na:IBM Česká republika, spol. s r.o.Oddělení marketinguV Parku 2294/4148 00 Praha 4 - Chodov